Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Auta projíždějící jednosměrkou

Datum vytvoření:

08.08.2019

Adresa:

Na universitním statku

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:


Popis:

Dobrý den,

V ulici Na universitním statku (mezi ulicemi Mistrovská a Kampánova) denně projíždí minimálně 20 aut opačně jednosměrnou ulicí. Kolikrát kvůli nim nemůže projet ani autobus, jak se jim musí vyhýbat. Ohrožují jak projíždějící automobily, tak chodce, kteří nečekají, že by tam mohlo jet auto opačným směrem, hlavně když vjíždíte z ulice Mistrovská, tak nečekáte, že by mohlo jet auto z jednosměrky. Můžete sem dát hlídku Městské Policie alespoň občas prosím Vás?

Děkuji

Řešení:

Vaše upozornění, které se netýká problematiky řešené v rámci služby MMS podněty, bylo předáno k prověření na oblastní ředitelství městské policie.
Na městskou policii se s můžete obracet přímo, např. využitím kontaktu na místního okrskáře, který dohledáte pod odkazem: https://mppraha.cz/2-articles/uncategorised/166-okrskar

Nejnovější podněty

Vinohrady
Nálety v chodníku, ul. Ruská
Datum vytvoření: 09.08.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Vyvážení kontejnerů, ul. Přípotoční
Datum vytvoření: 07.08.2019
Stav: Řeší se
Strašnice
Autovrak v ulici Dvouletky
Datum vytvoření: 07.08.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Skládka v ul. Bajkalská
Datum vytvoření: 05.08.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Zarostlý chodník, ul. Heldova.
Datum vytvoření: 05.08.2019
Stav: Předáno jinam
Poškozená branka hřiště, ul. Škvorecká
Datum vytvoření: 05.08.2019
Stav: Přijato
Malešice
Zarostlé hřiště, ul. Gollova
Datum vytvoření: 05.08.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Jiráskova alej / údržba
Datum vytvoření: 02.08.2019
Stav: Přijato
Záběhlice
Neodvezené větve, ul. V Korytech
Datum vytvoření: 01.08.2019
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 50První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední