Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Vyvážení kontejnerů, ul. Přípotoční

Datum vytvoření:

07.08.2019

Adresa:

Přípotoční 1528/2

Stav:

Řeší se

Řešitel:

Jeřábek

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dobrý den,
bylo by možné zajistit svoz separovaného odpadu (papír, plasty) častěji? Dnes ráno byly vyvezeny plasty a večer (kolem 21) už je popelnice skoro plná. Vždy nám to tu po víkendu přetéká, že se nedá k ostatním kontejnerům ani dostat.

Děkuji za prošetření

Řešení:

Jsme již v kontaktu se správcovou objektu, která průběžně zasílá fotografie přeplněných nádob. Jak bude těchto fotografií dostatek, podáme žádost o navýšení četnosti svozu na Magistrát hl. m. Prahy.

Nejnovější podněty

Vršovice
Skládka v ul. Bajkalská
Datum vytvoření: 05.08.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištění v okolí popelnice ul. Jakutská
Datum vytvoření: 31.07.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Akce Edenu
Datum vytvoření: 30.07.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Nádoby na směsný odpad, ul. Slovinská
Datum vytvoření: 19.07.2019
Stav: Řeší se
Vršovice
Znečištění kolonády kolem Botiče
Datum vytvoření: 19.07.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Odložená válenda, ul. Karpatská
Datum vytvoření: 18.07.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
přeplněné odpadkové koše
Datum vytvoření: 09.07.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Nečistoty v parkové ploše, Heroldovy sady
Datum vytvoření: 04.07.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Závady na hřišti v ul. Dukelská
Datum vytvoření: 28.06.2019
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 17První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední