Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na dětském hřišti či sportovišti » Detaily MMS
  

Poškozená branka hřiště, ul. Škvorecká

Datum vytvoření:

05.08.2019

Adresa:

Škvorecká

Stav:

Přijato

Řešitel:

Uher

Kategorie:

závada na dětském hřišti či sportovišti

Čtvrť:


Popis:

Na hristi ve vnitrobloku mezi ulicemi U kombinatu, Uvalska pres ulici je InGarden centrum, jsou poskorena vratka. Nekdo je asi vykopnul. Fotku prikladam. M.

Nejnovější podněty

Vinohrady
Nálety v chodníku, ul. Ruská
Datum vytvoření: 09.08.2019
Stav: Vyřešeno
Auta projíždějící jednosměrkou
Datum vytvoření: 08.08.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Vyvážení kontejnerů, ul. Přípotoční
Datum vytvoření: 07.08.2019
Stav: Řeší se
Strašnice
Autovrak v ulici Dvouletky
Datum vytvoření: 07.08.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Skládka v ul. Bajkalská
Datum vytvoření: 05.08.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Zarostlý chodník, ul. Heldova.
Datum vytvoření: 05.08.2019
Stav: Předáno jinam
Malešice
Zarostlé hřiště, ul. Gollova
Datum vytvoření: 05.08.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Jiráskova alej / údržba
Datum vytvoření: 02.08.2019
Stav: Přijato
Záběhlice
Neodvezené větve, ul. V Korytech
Datum vytvoření: 01.08.2019
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 50První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední