Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Nečistoty v parkové ploše, Heroldovy sady

Datum vytvoření:

04.07.2019

Adresa:

Heroldovy sady

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dobrý den,
dovoluji si upozornit na katastrofalni stav uklidu v okolí Heroldových sad, přeplněné a zapáchající koše, několik dnů se povalující odpadky. Množství nedopalků. Prosím o systémové řešení. D. P.

Řešení:

Úklid nečistot byl zajištěn v rámci průběžně probíhající údržby parkové plochy.

Nejnovější podněty

Vršovice
Závady na hřišti v ul. Dukelská
Datum vytvoření: 28.06.2019
Stav: Řeší se
Vršovice
Nepořádek u koše, ul. U Slavie
Datum vytvoření: 25.06.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Skládka v ul. Pod Altánem
Datum vytvoření: 15.06.2019
Stav: Řeší se
Vršovice
Zábradlí Pod Stupni
Datum vytvoření: 13.06.2019
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Povalená dřevina, ul. Amurská
Datum vytvoření: 07.06.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Posunutá zábrana do vozovky, ul. Moskevská
Datum vytvoření: 06.06.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Zkorodované, poškozené zábradlí, ul. Pod Stupni
Datum vytvoření: 03.06.2019
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Zábor chodníku, ul. Kodaňská
Datum vytvoření: 16.05.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Nepořádek při ul. Magnitogorská
Datum vytvoření: 13.05.2019
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 20První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední