Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Poškozený chodník, ul. V Úžlabině

Datum vytvoření:

10.06.2019

Adresa:

V Úžlabině

Stav:

Přijato

Řešitel:

Strnad

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Výtluk na chodníku na rohu ulic Limuzská a V Úžlabině.
Nedodělaný asfalt po výkopových pracích na rohu ulic Limuzská a V Úžlabině.

Nejnovější podněty

Strašnice
Autovrak v ulici Dvouletky
Datum vytvoření: 07.08.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Jiráskova alej / údržba
Datum vytvoření: 02.08.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Přeplněná nádoba na kovy, ul. Saratovská
Datum vytvoření: 30.07.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Ke Strašnické -nedostatek odpadkových košů
Datum vytvoření: 23.07.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškozená branka na hřišti, ul. Názovská
Datum vytvoření: 29.07.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Nečistoty v zeleni při ul. Dürerova
Datum vytvoření: 23.07.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Řádně nezabezpečený kanál
Datum vytvoření: 19.07.2019
Stav: Řeší se
Strašnice
Nečistoty ve vnitrobloku ul. Kounická
Datum vytvoření: 18.07.2019
Stav: Řeší se
Strašnice
Poškozený herní prvek, ul. V Úžlabině
Datum vytvoření: 17.07.2019
Stav: Přijato
Strana 1 z 22První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední