Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na dětském hřišti či sportovišti » Detaily MMS
  

Vysoká tráva na hřišti, ul. Gollova

Datum vytvoření:

08.06.2019

Adresa:

Gollova

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Uher

Kategorie:

závada na dětském hřišti či sportovišti

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Dobrý den, prosím o údržbu zeleně na dětském hřišti P10 Malešice ul. Gollova.
Děkuji M. P.

Řešení:

Prorůstající porosty byly odstraněny.

Nejnovější podněty

Malešice
Zarostlý chodník, ul. Heldova.
Datum vytvoření: 05.08.2019
Stav: Předáno jinam
Malešice
Zarostlé hřiště, ul. Gollova
Datum vytvoření: 05.08.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
uzavření propojení ulic Kounická a Tejnická
Datum vytvoření: 30.07.2019
Stav: Řeší se
Malešice
Přerostlá zeleň na hřišti, ul. Gollova
Datum vytvoření: 04.07.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Spadlé větve v parčíku při ul. Malešická
Datum vytvoření: 21.06.2019
Stav: Přijato
Malešice
Skládka u kontejnerů v ul. Nad Úžlabinou
Datum vytvoření: 14.06.2019
Stav: Přijato
Malešice
Zlomený stromek, ul. Mistrovská
Datum vytvoření: 07.06.2019
Stav: Předáno jinam
Malešice
Železniční přejezd na Heldově ul.
Datum vytvoření: 05.06.2019
Stav: Předáno jinam
Malešice
Znečištění na hřišti v ul. Gollova
Datum vytvoření: 25.05.2019
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 6První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  Další   Poslední