Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na dětském hřišti či sportovišti » Detaily MMS
  

Přeplněný koš na hřišti v ul. Nučická

Datum vytvoření:

04.06.2019

Adresa:

Nučická

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Uher

Kategorie:

závada na dětském hřišti či sportovišti

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobry den, chtela bych upozornit na pretizeny kos na detskem hristi v Nucicke ulici. Pejskari bohuzel nevyuzivaji kose na opacne strane plochy mezi domy, takze kos 3 metry od detskeho piskoviste vypada jiz delsi dobu takto..viz priloha. Nesel by zkratit interval vyvazeni, zvlast nyni, v teplych dnech?
S pozdravem K. P.

Řešení:

Odpadkový koš byl vyvezen v rámci pravidelného svozu, který je prováděn v letní sezoně 3x týdně.
Děkujeme za upozornění.

Nejnovější podněty

Strašnice
Neposečená tráva u podchodu přes ulici Počernická
Datum vytvoření: 07.07.2019
Stav: Přijato
Strašnice
přenosný zátaras na chodníku, ul. Na Palouku
Datum vytvoření: 07.07.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Neposečená tráva podél zdi Strašnického hřbitova
Datum vytvoření: 07.07.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Neudržovaný pozemek, ul. Strančická
Datum vytvoření: 25.06.2019
Stav: Řeší se
Strašnice
Poškozený chodník, ul. Flájská
Datum vytvoření: 18.06.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Suché stromy při ul. Jirenská
Datum vytvoření: 17.06.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Suchý strom, ul. Nosická
Datum vytvoření: 16.06.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozený chodník, ul. V Úžlabině
Datum vytvoření: 10.06.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Pohozená lednice, ul. Pod Třebešínem
Datum vytvoření: 04.06.2019
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 23První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední