Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Zábor chodníku, ul. Kodaňská

Datum vytvoření:

16.05.2019

Adresa:

Kodaňská x Žítomírská

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Neoznačený zábor chodníku při rekonstrukci domu.
Jedná se o přechod, kterým děti chodí ze školy. Přejdou a dál nemůžou. Úplně zbytečně vzniká potencionálně nebezbečná situace.

Řešení:

Dobrý den,

při naší poslední kontrole záboru na místě v pátek 10.5. byl průchod zcela volný. Dle vyjádření stavbyvedoucího se v případě situace na fotce jednalo o zavážení materiálu na stavbu, kdy přechodně může dojít ze zhoršení průchodnosti. Upozornili jsme ho, že je třeba dbát, aby vždy zůstal dostatečný průchozí profil zachován. Pokud by docházelo opakovaně k dlouhodobějšímu blokování chodníku vozidly, pak je nejvhodnější se obrátit na městskou policii, která operativně přijede a zjedná nápravu.

S pozdravem

Ing. Petr Janata
referent referátu komunikací
Oddělení státní správy - životní prostředí a doprava
Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje
Úřad městské části Praha 10
Vršovická 68, 101 38 Praha 10
Tel: +420 267 093 494
E-mail: petr.janata@praha10.cz

Nejnovější podněty

Vršovice
Skládka v ul. Pod Altánem
Datum vytvoření: 15.06.2019
Stav: Řeší se
Vršovice
Zábradlí Pod Stupni
Datum vytvoření: 13.06.2019
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Povalená dřevina, ul. Amurská
Datum vytvoření: 07.06.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Posunutá zábrana do vozovky, ul. Moskevská
Datum vytvoření: 06.06.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Zkorodované, poškozené zábradlí, ul. Pod Stupni
Datum vytvoření: 03.06.2019
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Nepořádek při ul. Magnitogorská
Datum vytvoření: 13.05.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Chodník Gruzínská
Datum vytvoření: 10.05.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Chodník v Krasnojarské
Datum vytvoření: 07.05.2019
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Výtluky, ul. U Vršovického nádraží
Datum vytvoření: 03.05.2019
Stav: Předáno jinam
Strana 1 z 20První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední