Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

plachty na trávnících po staré výsadbě, ul. Přistoupimská

Datum vytvoření:

14.05.2019

Adresa:

Přistoupimská, Praha 10

Stav:

Přijato

Řešitel:

Kupková

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Na začátku i na konci slepé ulice po levé straně jsou velké zbytky černých igelitů, kdysi pravděpodobně použité při nové výsadbě. Chtělo by to zeleň upravit, pokud možno bez igelitů a kůry, která rostlinám příliš nesvědčí, igelity dříve nebo později
vylezou na povrch.

Nejnovější podněty

Malešice
Staré a i nebezpečné stromy, ul. Útulná
Datum vytvoření: 21.05.2019
Stav: Přijato
Malešice
Poškozená síť sportoviště v ul. Tuchorazská
Datum vytvoření: 10.05.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Nepořádek v parčíku u ul. Pobořská
Datum vytvoření: 08.05.2019
Stav: Přijato
Malešice
Rozkopaný chodník, ul. U Tvrze
Datum vytvoření: 03.05.2019
Stav: Přijato
Malešice
Skládka u separace, ul. Nad Úžlabinou
Datum vytvoření: 03.05.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Vybledlá fotografie, Malešický park
Datum vytvoření: 29.04.2019
Stav: Řeší se
Malešice
Nepovolené skládky, Malešice
Datum vytvoření: 14.04.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Nepovolená skládka, ul. Podle Trati
Datum vytvoření: 11.03.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Kontejnery DS při ulici Rektorská
Datum vytvoření: 10.03.2019
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 7První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  Další   Poslední