Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Chodník v Krasnojarské

Datum vytvoření:

07.05.2019

Adresa:

Krasnojarská, Praha 10

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Strnad

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Chodník na východní straně ulice Krasnojarská je poškozen - na několika místech chybějí dlažební kostky. Díry komplikují průjezd s kočárkem i průchod osobám se sníženou pohyblivostí. (Chodník na druhé straně ulice nelze použít, neb slouží jako parkoviště.)
Pro úplnost dodám, že se jedná o část Krasnojarské severně od Vršovické.

Řešení:

Podnět byl předán na Technickou správu komunikací hl. m. Prahy.

Nejnovější podněty

Vršovice
Pod Stupni - zarostlá ulice, poničené zábradlí
Datum vytvoření: 20.08.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Zeleň zasahující do dopravního značení
Datum vytvoření: 19.08.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Vyvážení kontejnerů, ul. Přípotoční
Datum vytvoření: 07.08.2019
Stav: Řeší se
Vršovice
Skládka v ul. Bajkalská
Datum vytvoření: 05.08.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištění v okolí popelnice ul. Jakutská
Datum vytvoření: 31.07.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Akce Edenu
Datum vytvoření: 30.07.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Nádoby na směsný odpad, ul. Slovinská
Datum vytvoření: 19.07.2019
Stav: Řeší se
Vršovice
Znečištění kolonády kolem Botiče
Datum vytvoření: 19.07.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Odložená válenda, ul. Karpatská
Datum vytvoření: 18.07.2019
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 17První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední