Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Parkování v prostoru zeleně, ul. Madridská

Datum vytvoření:

24.04.2019

Adresa:

Madridská 11-9, Praha Vršovice

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dobrý den, dovoluji si upozornit na nepřetržité parkování na zeleném travnatém pruhu před domy 11-9 v Madridské ulici. Auto tam parkuje téměř každý den. O víkendu celou dobu, i když bylo hodně volných míst jinde. Je zapresováno až do keříků, které se tímto lámou. Myslím si, že by se správa o zelené plochy mohla konečně vyburcovat a zachránit alespoň malý kousek zeleně, který v tomto vyprahlém období ještě přetrvává. Je to zřejmě někdo z blízkých domů, třeba odnaproti a tímto si zajistil pohodlné parkování. Všem v okolí nám to vadí. Děkujeme za sjednání nápravy.

Řešení:

Dobrý den,
v momentě, kdy v místě k nepovolenému parkování v prostoru komunikační zeleně dochází, upozorněte městskou policii na telefonické lince 156.
Správcem předmětné plochy je Technická správa komunikací hl. m. Prahy, na kterou se případně můžete obrátit přímo využitím webového formuláře: http://www.tsk-praha.cz/wps/portal/root/hlaseni-poruch-a-zavad
Podnět byl již dříve předán.

Nejnovější podněty

Vršovice
Skládka v ul. Pod Altánem
Datum vytvoření: 15.06.2019
Stav: Řeší se
Vršovice
Zábradlí Pod Stupni
Datum vytvoření: 13.06.2019
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Povalená dřevina, ul. Amurská
Datum vytvoření: 07.06.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Posunutá zábrana do vozovky, ul. Moskevská
Datum vytvoření: 06.06.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Zkorodované, poškozené zábradlí, ul. Pod Stupni
Datum vytvoření: 03.06.2019
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Zábor chodníku, ul. Kodaňská
Datum vytvoření: 16.05.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Nepořádek při ul. Magnitogorská
Datum vytvoření: 13.05.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Chodník Gruzínská
Datum vytvoření: 10.05.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Chodník v Krasnojarské
Datum vytvoření: 07.05.2019
Stav: Předáno jinam
Strana 1 z 20První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední