Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » autovraky » Detaily MMS
  

Odstavené vozidlo, ul. Orelská

Datum vytvoření:

23.04.2019

Adresa:

Orelská

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

autovraky

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dobrý den,

jako obyvatel městský části Praha 10, bych rád nahlásil poškozené a zdemolované auta, které dlouhodobé stojí a bráni v parkování na ulici Orelská 14, Praha 10.

Děkuji.

M.S.

Řešení:

Dobrý den,
na základě Vašeho oznámení provedli zaměstnanci Správy služeb hl. m. Prahy dne 30. 4. 2019 místní šetření vozidla tov. zn. Toyota Corolla, červené barvy, bez RZ, nacházejícího se na pozemní komunikaci Orelská, Praha 10, č. p. 14.

Ze závěru provedené kontroly vyplývá, že uvedené vozidlo nenaplňuje podmínky definované v ustanovení § 19 odst. 2 písm. g) zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, v platném znění, tzn., že není silničním vozidlem, které je pro závady v technickém stavu zjevně technicky nezpůsobilé k provozu na pozemních komunikacích a obnovení způsobilosti by si vyžádalo výměnu, doplnění nebo opravu podstatných částí mechanismu nebo konstrukce silničního vozidla.

S pozdravem

Nejnovější podněty

Vršovice
Pod Stupni - zarostlá ulice, poničené zábradlí
Datum vytvoření: 20.08.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Zeleň zasahující do dopravního značení
Datum vytvoření: 19.08.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Vyvážení kontejnerů, ul. Přípotoční
Datum vytvoření: 07.08.2019
Stav: Řeší se
Vršovice
Skládka v ul. Bajkalská
Datum vytvoření: 05.08.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištění v okolí popelnice ul. Jakutská
Datum vytvoření: 31.07.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Akce Edenu
Datum vytvoření: 30.07.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Nádoby na směsný odpad, ul. Slovinská
Datum vytvoření: 19.07.2019
Stav: Řeší se
Vršovice
Znečištění kolonády kolem Botiče
Datum vytvoření: 19.07.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Odložená válenda, ul. Karpatská
Datum vytvoření: 18.07.2019
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 17První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední