Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Nepořádek, ul. Nad Kapličkou

Datum vytvoření:

08.03.2019

Adresa:

Na Třebešíně/ Nad Kapličkou

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den,

na rohu ulic Na Třebešíně/ Nad Kapličkou je vedle prodejny s potravinami delší dobu vyhozen starý stojan, viz foto. Stojan zde zřejmě vyhodili provozovatelé večerky, ale nemají v úmyslu ho ani používat ani zlikvidovat. Prosím o odklizení.
Děkuji

L.Gabrielová

Řešení:

Odpad byl uklizen.

Nejnovější podněty

Strašnice
Nečistoty na chodníku, ul. Vykáňská
Datum vytvoření: 17.05.2019
Stav: Přijato
Strašnice
výmoly; křižovatka ulic Na Výsluní a Ve stínu
Datum vytvoření: 13.05.2019
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Stav hřiště při ul. Nosická
Datum vytvoření: 11.05.2019
Stav: Řeší se
Strašnice
skládka, ul. K Háječku
Datum vytvoření: 05.05.2019
Stav: Přijato
Strašnice
výmoly na vozovce, ul. Brigádníků
Datum vytvoření: 02.05.2019
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Znečištění při ul. Průběžná
Datum vytvoření: 23.04.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Uschlý stromek, ul. Křenická
Datum vytvoření: 22.04.2019
Stav: Řeší se
Strašnice
Závady na hřišti v ul. Černická
Datum vytvoření: 19.04.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Chybějící poklop, ul. Počernická
Datum vytvoření: 17.04.2019
Stav: Přijato
Strana 1 z 24První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední