Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Makuchova lávka - graffiti

Datum vytvoření:

07.03.2019

Adresa:

K Botiči

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dobrý den,

co přesně znamená ošetřeno anti graffiti, zase postříkáno sprejery.
Děkuji.

Řešení:

Podnět byl předán na Technickou správu komunikací hl. m. Prahy.

Vyjádření:
Podnět bude předán na oddělení mostů. Graffiti byly odstraněny v průběhu ledna. Ošetření antigraffiti bude znamenat nejspíš odstranění grafitů a poté se na vyčištěné místo aplikuje takzvaná nano vrstva - po opakovaném počmárání by se měl sprej lépe odstranit.

Nejnovější podněty

Vršovice
Zábor chodníku, ul. Kodaňská
Datum vytvoření: 16.05.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Nepořádek při ul. Magnitogorská
Datum vytvoření: 13.05.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Poškozený chodník, ul. Krasnojarská
Datum vytvoření: 10.05.2019
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Chodník Gruzínská
Datum vytvoření: 10.05.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Chodník v Krasnojarské
Datum vytvoření: 07.05.2019
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Výtluky, ul. U Vršovického nádraží
Datum vytvoření: 03.05.2019
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Povalené hrazení u stromu v ul. Rybalkova
Datum vytvoření: 28.04.2019
Stav: Řeší se
Vršovice
Parkování v prostoru zeleně, ul. Madridská
Datum vytvoření: 24.04.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Odstavené vozidlo, ul. Orelská
Datum vytvoření: 23.04.2019
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 20První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední