Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Znečištěný chodník v ul. Šafránová

Datum vytvoření:

06.03.2019

Adresa:

Šafránová

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kratochvíl

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Dobry den, v ulici šafránova je mnoho psich exkrementu a po dobu min. 14 dnu nebyly exkrementy uklizeny, zejmena v blizkosti stromu, nebo napr. velky exkrement je pred domem c.p. 26 - viz. prilozena fotografie. Dekuji W.

Řešení:

Výkaly okolo stromů v předmětné ulici byly odstraněny. Ulice bude při náhodných kontrolách sledována, následně dle potřeby uklizena zaměstnancem na čtyřkolce.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Poházené odpadky, ul. Ostružinová
Datum vytvoření: 06.05.2019
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Díry na komunikaci v Bramboříkové ulici
Datum vytvoření: 28.04.2019
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Vylomený stromek na dětském hřišti v Bramboříkové
Datum vytvoření: 28.04.2019
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Nadzvednutý obrubník, ul. Jahodová - Macešková
Datum vytvoření: 12.04.2019
Stav: Přijato
Záběhlice
Rozbité sklo na dětském hřišti, ul. Jetelová
Datum vytvoření: 10.04.2019
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Chybějící poklop, ul. Nad Elektrárnou
Datum vytvoření: 09.04.2019
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Výmol ulice Bramboříková
Datum vytvoření: 08.04.2019
Stav: Přijato
Záběhlice
Poškozená skluzavka. Praha 10
Datum vytvoření: 06.04.2019
Stav: Řeší se
Záběhlice
Závada na komunikaci v ul. Hyacintová
Datum vytvoření: 05.04.2019
Stav: Předáno jinam
Strana 1 z 15První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední