Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Znečištění ploch u Krupské 1760/26

Datum vytvoření:

11.09.2018

Adresa:

Krupská 1760/26

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Matrace a žlutý kýbl sloužící jako wc bezdomovce. Nad mezí, nad šňůrami na prádlo u Krupské 1760/26. Po okolí rozfoukané kusy novin, které posloužily jako toaletní papír. Bezdomovec se tam zdržuje, už zmizelo sušící se oblečení ze šňůr. Za poslední dobu opravdu spoustu bezdomovců v okolí. :( Díky

Řešení:

Odpad byl uklizen.

Nejnovější podněty

Strašnice
Poškozený chodník, ul. Flájská
Datum vytvoření: 18.06.2019
Stav: Řeší se
Strašnice
Suché stromy při ul. Jirenská
Datum vytvoření: 17.06.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Suchý strom, ul. Nosická
Datum vytvoření: 16.06.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozený chodník, ul. V Úžlabině
Datum vytvoření: 10.06.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Pohozená lednice, ul. Pod Třebešínem
Datum vytvoření: 04.06.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Přeplněný koš na hřišti v ul. Nučická
Datum vytvoření: 04.06.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškozená vrátka hřiště Vrátkovská
Datum vytvoření: 03.06.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Stav zeleně u metra Skalka
Datum vytvoření: 29.05.2019
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Nečistoty na chodníku, ul. Vykáňská
Datum vytvoření: 17.05.2019
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 24První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední