Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Kontejnery DS při ulici Rektorská

Datum vytvoření:

10.03.2019

Adresa:

Rektorská 30

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Dobrý den,

rád bych požádal o zabezpečení kontejnerů separovaného odpadu, které se nacházejí v naší ulici a při zvýšených povětrnostních podmínkách "pojíždějí" po celé ulici a dochází k jejich opakovanému převrácení a bourání kontejnerů do zaparkovaných vozidel. V hodné by bylo kontejnery ukotvit k nějakému sloupku, případně zabezpečit nějak jinak. Nádoby jinak patří k přilehlému Domovu seniorů.

Děkuji za řešení situace i ze strany MČ, všiml jsem si že se podobným tématům věnujete i na sociálních sítích a proto bych vás rád požádal o iniciaci řešení tohoto problému, který nám v ulici často znepříjemňuje život. Pomůže to i pracovníkům svozové společnosti.

S pozdravem

M. P.

Řešení:

Při kontrole v místě nebyl posun sběrných kontejnerů zaznamenán. Připomínka k jejich zabezpečení byla zaslána příslušné svozové firmě a subjektu, který uvedené nádoby využívá.

Nejnovější podněty

Malešice
Nepovolená skládka, ul. Podle Trati
Datum vytvoření: 11.03.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Povalený strom v ul. Lipecká
Datum vytvoření: 02.02.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
stromky, ul. Chotutická
Datum vytvoření: 28.01.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
nabouraný vrak, ul. Chotutická
Datum vytvoření: 28.01.2019
Stav: Řeší se
Malešice
Poškozené odpadkové koše, ul. U Krbu a Chotouňská
Datum vytvoření: 03.01.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Skládky na lesním pozemku, ul. Malešická
Datum vytvoření: 02.01.2019
Stav: Řeší se
Malešice
Skládka u separace, ul. Plaňanská
Datum vytvoření: 24.12.2018
Stav: Vyřešeno
Malešice
Zarůstající průchod chodníku, ul. Sazečská
Datum vytvoření: 09.12.2018
Stav: Vyřešeno
Malešice
Odpad v ul. Ungarova
Datum vytvoření: 27.11.2018
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 7První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  Další   Poslední