Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

Stromy a travnaté plochy, ul. Madridská

Datum vytvoření:

09.03.2019

Adresa:

Madridská od Čechova náměstí po Žitomírskou

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Prosím o úpravu- zastřižení - stromů v naší ulici. Bydlím tady už víc než 30 let, a za tu dobu se téměř nic neděje ani se stromy, ani s "trávou". Stromy mají přerostlé větve, občas se lámou větrem nebo při parkování větších aut, která o ně zavadí. Tráva se neupravuje léta. Pamatuji, kdy jedna důchodkyně před deseti lety hrabala uschlou trávu a rozhazovala tam semínka afrikánů. Lípy, i ostatní stromy, by si zasloužily pořádné zacházení. Na jaře krásně voní. Děkuji za vyřízení.

Řešení:

Podnět byl předán na oblastní pobočku Technické správy komunikací hl. m. Prahy, pod kterou péče o komunikační pásy zeleně v ulici spadá.

Vyjádření TSK:
Práce budou zadány. Parkování je věcí městské policie. I my evidujeme zvýšený počet parkujících vozidel v zeleni, která je devastována. Pokud přistihnu řidiče na místě, tak jejich odpověď je velice arogantní. Je to nešvar.

Nejnovější podněty

Vršovice
znečisťování ulice Madridská
Datum vytvoření: 24.03.2019
Stav: Řeší se
Vršovice
Zábor chodníku, předzahrádka restaurace Cafe Sladkovský
Datum vytvoření: 18.03.2019
Stav: Řeší se
Vršovice
Oprava chodníku, Tolstého
Datum vytvoření: 15.03.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Nepořádek, bezdomovci, soukromý pozemek, ul. Přípotoční
Datum vytvoření: 07.03.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Makuchova lávka - graffiti
Datum vytvoření: 07.03.2019
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Ničení zeleného pásu, ul. Madridská
Datum vytvoření: 06.03.2019
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Odstavené vozidlo v ul. Charkovská
Datum vytvoření: 05.03.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
popelnice pod okny, ul. Slovinská
Datum vytvoření: 05.03.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Ulice znečištění psími exkrementy, ul. Madridská
Datum vytvoření: 02.03.2019
Stav: Přijato
Strana 1 z 20První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední