Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Přeplněné kontejnery na tříděný odpad, ul. Na Pahorku

Datum vytvoření:

09.02.2019

Adresa:

Na Pahorku,Na Sychrově

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dobrý den,
stále špatný stav vývozu kontejnerů na tříděný odpad. Nevím,kde je problém, nějaký pravidelny čas vývozu se nejspíš neřeší!
Nepořádek od kontejnerů je v přilehlých ulicích prostě pořád.
Děkuji Macháček

Řešení:

Opakovanými kontrolami nebylo pravidelné přeplňování zjištěno. Stálý nepořádek od kontejnerů se v okolních ulicích nenachází.

Nejnovější podněty

Vršovice
Odstavené vozidlo, ul. Orelská
Datum vytvoření: 23.04.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Kontejner na sklo v Charkovské
Datum vytvoření: 23.04.2019
Stav: Přijato
Vršovice
nepořádek, ul. Sportovní - kontejnery textil
Datum vytvoření: 23.04.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Hřebík na skluzavce, Heroldovy sady
Datum vytvoření: 20.04.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Závada na kolotoči, Heroldovy sady
Datum vytvoření: 02.04.2019
Stav: Řeší se
Vršovice
Parkování v travnatém pásu ul. Madridská
Datum vytvoření: 31.03.2019
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Skládka při ul. Lopuchová
Datum vytvoření: 31.03.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Znečištění v ul. 28. pluku
Datum vytvoření: 26.03.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
znečisťování ulice Madridská
Datum vytvoření: 24.03.2019
Stav: Řeší se
Strana 1 z 20První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední