Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Vánoční stromky v ul. Na Vrších

Datum vytvoření:

07.02.2019

Adresa:

Na Vrších

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou nahlásit nevyvezené vánoční stromky v ulici Na Vrších (popelnice u budovy č.p. 3,5,7).
Stromky jsou zde již přes měsíc a působí problém při využívání bezbariérového vstupu do budovy.
Fotografii z dnešního dne zasílám v příloze.

Ráda bych Vás touto cestou poprosila o sjednání nápravy.

Děkuji za kladné vyřízení.

Helena H.

Řešení:

Dobrý den.
Požadavek k odstranění stromků byl zasláno svozové firmě. Odvoz bude proveden v nejbližších dnech.
Děkuji za upozornění.

Nejnovější podněty

Strašnice
Tříděný odpad - úložiště v Kounické ulici
Datum vytvoření: 14.02.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Výtluk v ul. Křenická
Datum vytvoření: 14.02.2019
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Nakloněný stromek, ul. Křenická
Datum vytvoření: 14.02.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Úklid ulice Uhřiněveská
Datum vytvoření: 13.02.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Odstavené vozidlo v ul. V Předpolí
Datum vytvoření: 06.02.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Spadlý strom v ul. Krupská
Datum vytvoření: 04.02.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Vyhozene vanocni stromky u popelnic, ul. Nučická
Datum vytvoření: 02.02.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Odstavené vozidlo, ul. Nad Vodovodem
Datum vytvoření: 28.01.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Dětské hřiště Sečská
Datum vytvoření: 27.01.2019
Stav: Přijato
Strana 1 z 24První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední