Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » autovraky » Detaily MMS
  

Odstavené vozidlo v ul. V Předpolí

Datum vytvoření:

06.02.2019

Adresa:

V Předpolí

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

autovraky

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Vrak v predpoli 4 Praha 10

Řešení:

Vozidlo nejeví znaky vraku ve smyslu příslušného zákona, tedy vozidlu nechybí podstatné konstrukce pro provoz (části karoserie, pohonu – spojka, převodovka, kardan, poloosy, bez motoru, pérování, kol apod.).

Nejnovější podněty

Strašnice
Znečištění při ul. Průběžná
Datum vytvoření: 23.04.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Uschlý stromek, ul. Křenická
Datum vytvoření: 22.04.2019
Stav: Řeší se
Strašnice
Závady na hřišti v ul. Černická
Datum vytvoření: 19.04.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Chybějící poklop, ul. Počernická
Datum vytvoření: 17.04.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozený herní prvek, ul. Pod Strání
Datum vytvoření: 16.04.2019
Stav: Řeší se
Strašnice
Skládka Pelyňková
Datum vytvoření: 15.04.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Odpad na komunikaci, ul. Rembrandtova
Datum vytvoření: 15.04.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Umístění nádoby na sklo, ul. U Kombinátu
Datum vytvoření: 12.04.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozený mobiliář v parku V Úžlabině
Datum vytvoření: 11.04.2019
Stav: Řeší se
Strana 1 z 25První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední