Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Promoření okolí OC Cíl potkany (+ holuby)

Datum vytvoření:

05.02.2019

Adresa:

Topolová 2915/16 a Jahodová 2915/34

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kratochvíl

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Dobrý den,
Poblíž OC Cíl bydlím 1,5 roku a chci upozornit na velké množství potkanů, které se zde vyskytuje od začátku, co tu bydlím. Když jdu ze zastávky Centrum Zahradní město domů do Jahodové ulice, vídám je téměř pokaždé. Často vylézají z odpadkových košů a zalézají do křoví. Vedle zastávky Centrum Zahr. město je trávník, kde mají noru, další nora je o kus dál pod stromem. Před OC Cíl se často povalují jejich mrtvolky. Viděla jsem je také z druhé strany u kontejnerů v Jahodové ulici.
V okolí žije hodně malých dětí i pejsků, které by potkani mohli kousnout a tak nakazit. Potkan může být přenašečem infekčních nemocí (např. salmonelózy, Weilovy žloutenky). U OC Cíl je také hodně holubů (nákaza např. ptačí tuberkulóza, salmonelóza).

Můžete, prosím, objednat deratizaci?

Budu také ráda, když v reakci zde uvedete další postup.
Děkuji,
V. S.

Řešení:

Dobrý den.
V místě probíhá pravidelná deratizace. Další, nejbližší, zásah bude proveden, až to bude možné z hlediska vhodných klimatických podmínek.

Opatření proti výskytu holubů plánována nejsou.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Nadzvednutý obrubník, ul. Jahodová - Macešková
Datum vytvoření: 12.04.2019
Stav: Přijato
Záběhlice
Rozbité sklo na dětském hřišti
Datum vytvoření: 10.04.2019
Stav: Řeší se
Záběhlice
Chybějící poklop, ul. Nad Elektrárnou
Datum vytvoření: 09.04.2019
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Výmol ulice Bramboříková
Datum vytvoření: 08.04.2019
Stav: Přijato
Záběhlice
Poškozená skluzavka. Praha 10
Datum vytvoření: 06.04.2019
Stav: Řeší se
Záběhlice
Závada na komunikaci v ul. Hyacintová
Datum vytvoření: 05.04.2019
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Nelegální stavba a znečištění okolí, u Jižní spojky
Datum vytvoření: 02.04.2019
Stav: Přijato
Záběhlice
Nepořádek u kontejnerů v ul. Ostružinová
Datum vytvoření: 26.03.2019
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Nečistoty při ul. Topolová
Datum vytvoření: 22.03.2019
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 15První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední