Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

Povalený strom v ul. Lipecká

Datum vytvoření:

02.02.2019

Adresa:

Lipecká

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kupková

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Dobrý den

dnes odpoledne padl pod tíhou sněhu strom na pozemku mezi ulicemi Lipecká 1 - 3 a Počernickou 517/53. Volali jsme na hasiče a ti nás odkázali na městskou část, protože nezasahuje do silnice. Nevíme ale, zda je pozemek Váš či družstva Lipecká. Strom zasahuje přes cestu k zadní části pošty 108 a kousek na náš pozemek.

Žádáme Vás tímto o zjištění vlastnictví a odstranění padlého stromu.

S pozdravem R. V., člen představenstva Počernická 517, družstvo.

Řešení:

Strom byl odstraněn.

Nejnovější podněty

Malešice
Nepovolené skládky, Malešice
Datum vytvoření: 14.04.2019
Stav: Přijato
Malešice
Nepovolená skládka, ul. Podle Trati
Datum vytvoření: 11.03.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Kontejnery DS při ulici Rektorská
Datum vytvoření: 10.03.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
stromky, ul. Chotutická
Datum vytvoření: 28.01.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
nabouraný vrak, ul. Chotutická
Datum vytvoření: 28.01.2019
Stav: Řeší se
Malešice
Poškozené odpadkové koše, ul. U Krbu a Chotouňská
Datum vytvoření: 03.01.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Skládky na lesním pozemku, ul. Malešická
Datum vytvoření: 02.01.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Skládka u separace, ul. Plaňanská
Datum vytvoření: 24.12.2018
Stav: Vyřešeno
Malešice
Zarůstající průchod chodníku, ul. Sazečská
Datum vytvoření: 09.12.2018
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 7První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  Další   Poslední