Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Znečištěný pozemek při ul. Norská

Datum vytvoření:

08.01.2019

Adresa:

Norská

Stav:

Přijato

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Vážení,
dne 7. ledna 2019, kdy jsem byla vyzvednout svá vnoučata ze školky a školy v Kodaňské ulici, jsem si všimla 10 - 15 kusů bochníků chleba vhozených za plot bývalých jeslí v Norské ulici.
Nevím komu patří tento pozemek - Praha 10 není vlastníkem. Ale území je velmi (možná 25 let?) zanedbávané a vzhledem k tomu, že bezprostředně sousedí s pozemky Mateřské školy Kodaňská, kde si dennodenně hrají děti na sousedním hřišti, jsou vykrmovaní hlodavci, vyskytující se v této lokalitě, nebezpečným zdrojem nákazy. Při tak obrovském objemu potravy (10 - 15 bochníků) se budou jistě zdárně množit.
Rozrůstající se skládku za plotem již nekomentuji.
Co se s tím dá dělat?
Děkuji za to, že budete uvažovat nad řešením.
M. F., obyvatelka Vršovic

Nejnovější podněty

Vršovice
Skládka v ul. Minská
Datum vytvoření: 16.01.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Graffiti Makuchova lávka
Datum vytvoření: 05.01.2019
Stav: Předáno jinam
Vršovice
parkování na zelených plochách a chodníku Vršovice
Datum vytvoření: 02.01.2019
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Nepořádek u separace, ul. Košická
Datum vytvoření: 23.12.2018
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Skládka u nádoba na tříděný odpad, ul. U Vršovického nádraží
Datum vytvoření: 23.12.2018
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Skládka u nádob na tříděný odpad, ul. Moskevská
Datum vytvoření: 23.12.2018
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Odstavená vozidla v ul. Omská
Datum vytvoření: 19.12.2018
Stav: Řeší se
Vršovice
Parkování na chodníku Kodaňká 57
Datum vytvoření: 18.12.2018
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Neuklizené listí, vnitroblok ul. Na Míčánkách
Datum vytvoření: 18.12.2018
Stav: Řeší se
Strana 1 z 20První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední