Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Nepořádek/neodvezený papír od kontejnerů, ul. Sněženková

Datum vytvoření:

04.01.2019

Adresa:

Sněženková

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kratochvíl

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Od středy 2.1. byly ve Sněženkové ulici přeplněné kontejnery na papír a plast. Mnoho papírového odpadu lidé dali i vedle modrého kontejneru. Dnes (pátek 4.1.) modrý kontejner pražské komunální služby (firma AVE) vyvezly, ale papírový odpad vedle kontejneru byl ponechán! Žádám o zjednání nápravy a o zajištění toho, aby se situace neopakovala. Byť na tento problém touto cestou upozorňuji poprvé, obdobná situace nastala (pokud jde o plast nebo papír) už po několikáté!

Řešení:

Další přeplňování nádob nebylo zjištěno.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Nečistoty při ul. Topolová
Datum vytvoření: 22.03.2019
Stav: Přijato
Záběhlice
Znečištění u kontejnerů v ul. Mečíková
Datum vytvoření: 21.03.2019
Stav: Řeší se
Záběhlice
Poškozená opěrná zídka, ul. Jasmínová
Datum vytvoření: 19.03.2019
Stav: Přijato
Záběhlice
Nepořádek u OD Květ
Datum vytvoření: 18.03.2019
Stav: Přijato
Záběhlice
Skladka při ul. Podle Náhonu
Datum vytvoření: 16.03.2019
Stav: Přijato
Záběhlice
Vyteklá barva, Narcisová
Datum vytvoření: 14.03.2019
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Přeplněná nádoba na kovy, ul. Topolová
Datum vytvoření: 14.03.2019
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Znečištěný chodník v ul. Šafránová
Datum vytvoření: 06.03.2019
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Popelnice na plast, povalená na chodníku, ul. Ostružinová
Datum vytvoření: 04.03.2019
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 15První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední