Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » poškozený městský mobiliář » Detaily MMS
  

Poškozené odpadkové koše, ul. U Krbu a Chotouňská

Datum vytvoření:

03.01.2019

Adresa:

Chotouňská

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

poškozený městský mobiliář

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Dobrý den,
koncem roku někdo poškodil koše v ulicích U krbu a Chotutická - viz přílohy.
Prosíme o nápravu
Zdraví H. T.


Řešení:

Byl zadán požadavek k zajištění opravy.

9.1.
Odpadkový koš u sportoviště U Krbu je opraven ,odpadkový koš v ul. Skřivanská byl odstraněn a po dodávce bude nainstalován nový.

Nejnovější podněty

Malešice
Skládky na lesním pozemku, ul. Malešická
Datum vytvoření: 02.01.2019
Stav: Přijato
Malešice
Skládka u separace, ul. Plaňanská
Datum vytvoření: 24.12.2018
Stav: Přijato
Malešice
Zarůstající průchod chodníku, ul. Sazečská
Datum vytvoření: 09.12.2018
Stav: Přijato
Malešice
Odpad v ul. Ungarova
Datum vytvoření: 27.11.2018
Stav: Přijato
Malešice
Skládka v Malešickém lese
Datum vytvoření: 19.11.2018
Stav: Vyřešeno
Malešice
Odpadky v parčíku, ul. Pobořská
Datum vytvoření: 15.11.2018
Stav: Vyřešeno
Malešice
dvě díry v nájezdu z Jižní spojky na Průmyslovou ul.
Datum vytvoření: 26.10.2018
Stav: Předáno jinam
Malešice
Nástrahy na psy
Datum vytvoření: 22.10.2018
Stav: Předáno jinam
Malešice
Parkování na nedávno revitalizovaném místě, ul. Tuchorazská
Datum vytvoření: 08.10.2018
Stav: Řeší se
Strana 1 z 8První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  Další   Poslední