Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Skládky na lesním pozemku, ul. Malešická

Datum vytvoření:

02.01.2019

Adresa:

Malešická 655/59c, 108 00 Praha, Malešice

Stav:

Řeší se

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Tři skládky odpadků v okolí označeného místa.
Složení: plasty, PET lahve, igelitové pytle s odpadem.
Plocha: cca 4m²,4m² a 5m².

Řešení:

Příslušným vlastníkům pozemků byla zaslána výzva k zajištění úklidu.

Nejnovější podněty

Malešice
Nepovolená skládka, ul. Podle Trati
Datum vytvoření: 11.03.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Kontejnery DS při ulici Rektorská
Datum vytvoření: 10.03.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Povalený strom v ul. Lipecká
Datum vytvoření: 02.02.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
stromky, ul. Chotutická
Datum vytvoření: 28.01.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
nabouraný vrak, ul. Chotutická
Datum vytvoření: 28.01.2019
Stav: Řeší se
Malešice
Poškozené odpadkové koše, ul. U Krbu a Chotouňská
Datum vytvoření: 03.01.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Skládka u separace, ul. Plaňanská
Datum vytvoření: 24.12.2018
Stav: Vyřešeno
Malešice
Zarůstající průchod chodníku, ul. Sazečská
Datum vytvoření: 09.12.2018
Stav: Vyřešeno
Malešice
Odpad v ul. Ungarova
Datum vytvoření: 27.11.2018
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 7První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  Další   Poslední