Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na dětském hřišti či sportovišti » Detaily MMS
  

NEBEZPEČNÁ odkrytá jáma na dětském hřišti, ul. Sobotecká

Datum vytvoření:

08.11.2018

Adresa:

Sobotecká

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Uher

Kategorie:

závada na dětském hřišti či sportovišti

Čtvrť:

Vinohrady

Popis:

Hned za vstupní branou hřiště je vpravo cca 2 metry hluboká jáma ve které je ukončena vodovodní přípojka.
Plastový (!) kryt jámy je poškozen a do jámy může spadnout hrající si dítě!

Řešení:

Poklop bude nahrazen novým. Děkujeme za upozornění.

Nejnovější podněty

Vinohrady
Poškození chodníku, ul. Vlašimská
Datum vytvoření: 13.11.2018
Stav: Předáno jinam
Vinohrady
Extrémně poškozená komunikace, Na Zájezdu
Datum vytvoření: 13.11.2018
Stav: Předáno jinam
Vinohrady
Znečištění v Bezručových sadech
Datum vytvoření: 07.09.2018
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Poškozená dlažba, ul. Voronežská
Datum vytvoření: 22.06.2018
Stav: Předáno jinam
Vinohrady
Odstavené vozidlo, ul. Dykova
Datum vytvoření: 05.06.2018
Stav: Přijato
Vinohrady
Odstavené vozidlo v ul. Dykova
Datum vytvoření: 05.06.2018
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Odstavené vozidlo v ul. Nitranská
Datum vytvoření: 05.06.2018
Stav: Přijato
Vinohrady
znečištění veřejné komunikace, ul. Ruská
Datum vytvoření: 13.04.2018
Stav: Přijato
Vinohrady
Poškozená pumpa, ul. Dykova
Datum vytvoření: 20.02.2018
Stav: Řeší se
Strana 1 z 3První   Předchozí   [1]  2  3  Další   Poslední