Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Pohozená sedačka, ul. Jetelová

Datum vytvoření:

03.11.2018

Adresa:

Jetelová

Stav:

Přijato

Řešitel:

Kratochvíl

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:


Popis:

Jetelova 1

Nejnovější podněty

Malešice
Odpadky v parčíku, ul. Pobořská
Datum vytvoření: 15.11.2018
Stav: Přijato
Vršovice
Přeplněné nádoby na tříděný odpad, ul. Moskevská
Datum vytvoření: 14.11.2018
Stav: Přijato
Vinohrady
Poškození chodníku, ul. Vlašimská
Datum vytvoření: 13.11.2018
Stav: Předáno jinam
Vinohrady
Extrémně poškozená komunikace, Na Zájezdu
Datum vytvoření: 13.11.2018
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
nesvítí lampa v ul. Jahodová
Datum vytvoření: 11.11.2018
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Kaluž před ZŠ Břečťanová
Datum vytvoření: 09.11.2018
Stav: Předáno jinam
Vinohrady
NEBEZPEČNÁ odkrytá jáma na dětském hřišti, ul. Sobotecká
Datum vytvoření: 08.11.2018
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Chybějící petlice na vratech, ul. Bajkalská
Datum vytvoření: 07.11.2018
Stav: Přijato
Strašnice
Chybějící petlice na vratkách, ul. Sečská
Datum vytvoření: 05.11.2018
Stav: Přijato
Strana 1 z 50První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední