Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

Nepořezané stromy, ul- Na Úseku

Datum vytvoření:

02.11.2018

Adresa:

Na úseku, Praha 10 Strašnice

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Stromy se již několik let neprořezavaly, suché větve se v zimě a při větru lámou, padají na silnici.

Řešení:

Váš podnět byl předán Technické správě komunikací hl. m. Prahy, která zabezpečuje údržbu uličního stromořadí.

Nejnovější podněty

Strašnice
Hromada vánočních stromků, v ul. Ve Stínu
Datum vytvoření: 16.01.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Spadlý strom při ul. Vinohradská
Datum vytvoření: 15.01.2019
Stav: Řeší se
Strašnice
Nepořádek v ulici Jevanská
Datum vytvoření: 13.01.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Injekční stříkačky, ul. V Úžlabině
Datum vytvoření: 10.01.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Vyvrácený stromek, ul. Křenická
Datum vytvoření: 10.01.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Přeplněné nádoby na tříděný odpad, ul. Saratovská
Datum vytvoření: 09.01.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Povalené dřeviny u metra Skalka
Datum vytvoření: 31.12.2018
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Zlomená větev stromu, ul. Ve Stínu
Datum vytvoření: 27.12.2018
Stav: Přijato
Strašnice
Přeplněné nádoby na tříděný odpad Úvalská x Novostrašnická
Datum vytvoření: 23.12.2018
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 24První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední