Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Kontejnery na tříděný odpad

Datum vytvoření:

10.10.2018

Adresa:

V Dolině

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Michle

Popis:

V ulici V Dolině dochází téměř denně k vybírání kontejneru na papír, poměrně často i kontejneru na elektroodpad.
Minimálně jenou do týdne po takovém vybrání je všude kolem místa pro kontejnery nepořádek, který je roztahán do širšího okolí.
Chtěl jsem proto požádat, zdali by nemohly být tyto kontejnery zabezpečeny proti vybírání. Zejména pak kontejnery na papír jsou téměř denně přeplněny a bylo by proto vhodné zde umístit větší, které nejsou volně přístupné (typu zvon), které jsou umístěny výše v ulici Na Křivce.

Řešení:

V době kontroly dne 11.10. byla stanoviště tříděného odpadu v celé lokalitě bez zvýšeného znečištění v bezprostředním okolí.
V následujících dnech bude prověřeno, zda dochází k přeplňování nádob, a v takovém případě bude zadán požadavek na zvýšení četnosti svozu.
Typ nádob na sběr papíru je v Praze 10 jednotný. Jedná se o nádobu o objemu 1100 l na kolečkách. Nádoba přistavená v ulici Na Křivce v blízkosti domu č. o. 39 spadá již do svozu pro území městské části Praha 4, který je realizován jinou svozovou společností.

Nejnovější podněty

Michle
Odstavené vozidlo, ul. Nad Vinným potokem
Datum vytvoření: 16.12.2018
Stav: Řeší se
Michle
Závada na houpačce, ul. V Dolině
Datum vytvoření: 30.09.2018
Stav: Vyřešeno
Michle
Povrch parkovací plochy, ul. Sedmidomky
Datum vytvoření: 01.06.2018
Stav: Vyřešeno
Michle
Skládka v ul. Novobohdalecká
Datum vytvoření: 26.03.2018
Stav: Vyřešeno
Michle
žádost o údržbu veřejných dětských hřišť, Bohdalec
Datum vytvoření: 19.05.2017
Stav: Vyřešeno
Michle
černá skládka Novobohdalecká
Datum vytvoření: 25.02.2017
Stav: Vyřešeno