Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Znečištění u nádob na tříděný odpad v ul. Vyžlovská a Křenická

Datum vytvoření:

09.10.2018

Adresa:

Vyžlovská

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den,
Zasílám fotky 2 stanovišť kontejnerů k tříděnému odpadu v okolí metra Skalka.
Přímo u vchodu do metra Skalka v ulici Vyžlovská je jedno stanoviště
a v ulici Křenická u čísla 5 je stanoviště další - často využívané obyvateli z okolních domů, protože je na cestě k metru.
Fotky ukazují obvyklý stav, protože kapacita, či frekvence odvozu je nedostatečná.
Podle sktruktury válejících se odpadků, mám dojem , že do těchto kontejnerů odkládají odpady z Kebab-Pizza bistra z Vyžlovské ulice
a dalších restaurací a kiosků u metra.

Není možno kontejnery umístit do nějakého přístřešku? Cesta k metru je fakt odpuzující.

S pozdravem
D. H.

Řešení:

V době kontroly byly nádoby svezeny a nepořádek kolem nich se nevyskytoval. V následujících dnech bude provedena kontrola dostatečného objemu sběrných nádob
Při ul. Vyžlovská se po dokončení výkopových prací na komunikacích počítá s přesunem nádob a jejich situováním do původní podoby.

Nejnovější podněty

Strašnice
Přeplněné nádoby na tříděný odpad, ul. Nad Primaskou
Datum vytvoření: 10.12.2018
Stav: Přijato
Strašnice
Nefunkční lampy v ulici Dětská
Datum vytvoření: 10.12.2018
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Poškozený příčný práh v ul. Olešská
Datum vytvoření: 28.11.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškozený příčný práh při ul. Na Padesátém
Datum vytvoření: 28.11.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškozený chodník, ul. Bečvářova
Datum vytvoření: 27.11.2018
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Úklid, od zastávky autobusu Strašnická k minigolfu Gutovka
Datum vytvoření: 26.11.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Chybějící petlice na vratkách, ul. Sečská
Datum vytvoření: 05.11.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nesvítící pouliční lampa, ul. Na Úseku
Datum vytvoření: 04.11.2018
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Nepořezané stromy, ul- Na Úseku
Datum vytvoření: 02.11.2018
Stav: Předáno jinam
Strana 1 z 23První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední