Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Poškozená toaletní buňka, ul. Pod Hotelem

Datum vytvoření:

09.10.2018

Adresa:

Pod Hotelem

Stav:

Přijato

Řešitel:

Uher

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobry den, znovu pisi ohledne detskeho hriste v ulici Pod hotolem, kde jsem se dotazovala na duvod uzamceni toalety. Duvod jsem pochopila po te co jsem ji otevrela. Toaleta je jiz odemcena, za co dekuji, ale nelze ji pouzit, nebot je v nepouzitelne a nechurnem stavu. Prosim bylo by mozne zajistit jeji uklizeni? Prikladam fotku. Dekuji. Petra Kasarda



Nejnovější podněty

Strašnice
Skládka v ul. Žinkovská
Datum vytvoření: 17.10.2018
Stav: Přijato
Strašnice
Odstavené vozidlo v ul. V Předpolí
Datum vytvoření: 17.10.2018
Stav: Přijato
Strašnice
Parkoviště před prodejnou v ul. V Olšinách - dopravní zábrana
Datum vytvoření: 12.10.2018
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Vyhořelá nádoba, ul. Dvouletky
Datum vytvoření: 14.10.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Přeplněný koš v parku V Úžlabině
Datum vytvoření: 12.10.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Starý nábytek vyhozený mimo popelnice, ul. Nučická
Datum vytvoření: 11.10.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění u nádob na tříděný odpad v ul. Vyžlovská a Křenická
Datum vytvoření: 09.10.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nepořádek v ulici Do Vršku/Mokřanská
Datum vytvoření: 28.09.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Závada na fitness hřišti, ul. V Olšinách
Datum vytvoření: 28.09.2018
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 23První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední