Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Parkování na nedávno revitalizovaném místě, ul. Tuchorazská

Datum vytvoření:

08.10.2018

Adresa:

Tuchorazská 427/11, Praha 10 Malešice

Stav:

Řeší se

Řešitel:

Kupková

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Na křižovatce ulic Tuchorazská a Počernická byl po skončení zemních prací obnovena původně travnatá plocha. Tu si před časem vzali řidiči, kteří zde začali parkovat. Po zeleni nezůstalo nic. Naopak se začaly tvořit prohlubně, v kterých zahnívala dešťová voda. Revitalizace byla vítaným krokem. Proti vjezdu aut byly umístěny lomové kameny. Po měsíci byly kameny odstraněny a řidiči začaly bezohledně opět parkovat na místě, které jim není určeno.

Řešení:

Máme nakoupené antopakovací kameny, které se musí bagrem dopravit na místo a následně se plocha srovná a doplní se travní semeno.

Nejnovější podněty

Malešice
Díra na silnici, ul. Počernická
Datum vytvoření: 21.09.2018
Stav: Přijato
Malešice
Nezajištěná údržba zeleně, ul. Dřevčická
Datum vytvoření: 23.08.2018
Stav: Vyřešeno
Malešice
Skládky odpadků v Malešickém lesíku
Datum vytvoření: 18.08.2018
Stav: Vyřešeno
Malešice
Poškozené obložení pískoviště, ul. Gollova
Datum vytvoření: 26.06.2018
Stav: Vyřešeno
Malešice
Znečištění sportoviště, ul. U Krbu
Datum vytvoření: 09.06.2018
Stav: Vyřešeno
Malešice
Větve zasahující do chodníku, ul. Heldova
Datum vytvoření: 25.05.2018
Stav: Vyřešeno
Malešice
Spadlá větev, ul. Zálužanského
Datum vytvoření: 24.05.2018
Stav: Vyřešeno
Malešice
Keře v ul. Dřevčická
Datum vytvoření: 05.05.2018
Stav: Vyřešeno
Malešice
Skládka v ul. Plaňanská
Datum vytvoření: 26.04.2018
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 7První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  Další   Poslední