Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Rozsypané sklo u sportoviště v ul. Tulská

Datum vytvoření:

05.10.2018

Adresa:

Tulská

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dobry den. Na hristi u ulice Tulska je rozsypane sklo a nevyneseny rozbity odpadkovy kos. Muzete to prosim nechat uklidit? Dekuji.

Řešení:

Prostor byl uklizen.

Nejnovější podněty

Vršovice
Skládka v ul. Přípotoční
Datum vytvoření: 17.12.2018
Stav: Přijato
Vršovice
Nevyvezený papír v ul. Konopišťská
Datum vytvoření: 03.12.2018
Stav: Vyřešeno
Vršovice
zastavka Slavia smer centrum
Datum vytvoření: 30.11.2018
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Poničený chodník Ruská 710/80
Datum vytvoření: 27.11.2018
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Skládka u separace, v ul. Oblouková
Datum vytvoření: 19.11.2018
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Přeplněné nádoby na tříděný odpad, ul. Moskevská
Datum vytvoření: 14.11.2018
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Chybějící petlice na vratech, ul. Bajkalská
Datum vytvoření: 07.11.2018
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Poškozený herní prvek, ul. Kavkazská
Datum vytvoření: 02.11.2018
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Přeplněná nádoba na tříděný odpad, ul. Minská
Datum vytvoření: 31.10.2018
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 19První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední