Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Znečištěná plocha při ul. Vladivostocká

Datum vytvoření:

03.10.2018

Adresa:

Vladivostocká

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dobrý den, vedle ZŠ Eden bezdomovci... Děkuji.

Řešení:

Na místě byla provedena kontrola, na jejímž základě byl zaslán požadavek k zajištění úklidu vlastníkovi pozemku.

Nejnovější podněty

Vršovice
Přeplněné nádoby na tříděný odpad v ul. Sportovní
Datum vytvoření: 15.02.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Přeplněné kontejnery na tříděný odpad, ul. Na Pahorku
Datum vytvoření: 09.02.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Minská, skládka a přeplněný kontejner na plast
Datum vytvoření: 05.02.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Opětovné parkování na zelené ploše, ul. Madridská
Datum vytvoření: 30.01.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Přeplněné kontejnery na tříděný odpad
Datum vytvoření: 24.01.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Kontejnery na tříděný odpad, Bohdalec
Datum vytvoření: 23.01.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Skládka v ul. Minská
Datum vytvoření: 16.01.2019
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištěný pozemek při ul. Norská
Datum vytvoření: 08.01.2019
Stav: Přijato
Vršovice
Graffiti Makuchova lávka
Datum vytvoření: 05.01.2019
Stav: Předáno jinam
Strana 1 z 19První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední