Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Znečištění v Bezručových sadech

Datum vytvoření:

07.09.2018

Adresa:

Slovenská

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vinohrady

Popis:

Prosim uklidte park ve Slovenske, posilam foto. K. Stranofska

Řešení:

Znečištění bylo odstraněno.

Nejnovější podněty

Vinohrady
Poškozená dlažba, ul. Voronežská
Datum vytvoření: 22.06.2018
Stav: Předáno jinam
Vinohrady
Odstavené vozidlo, ul. Dykova
Datum vytvoření: 05.06.2018
Stav: Přijato
Vinohrady
Odstavené vozidlo v ul. Dykova
Datum vytvoření: 05.06.2018
Stav: Přijato
Vinohrady
Odstavené vozidlo v ul. Nitranská
Datum vytvoření: 05.06.2018
Stav: Přijato
Vinohrady
znečištění veřejné komunikace, ul. Ruská
Datum vytvoření: 13.04.2018
Stav: Přijato
Vinohrady
Poškozená pumpa, ul. Dykova
Datum vytvoření: 20.02.2018
Stav: Řeší se
Vinohrady
Zámek na hřišti Sobotecká
Datum vytvoření: 12.02.2018
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
poničený herní prvek, ul. Slovenská
Datum vytvoření: 20.11.2017
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Poničena lavička, ul. Korunní
Datum vytvoření: 31.10.2017
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 3První   Předchozí   [1]  2  3  Další   Poslední