Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Propadlý chodník, ul. Za Poštou

Datum vytvoření:

03.09.2018

Adresa:

Za Poštou 9

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Strnad

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den,opět se na vás obracím se žádostí na opravu propadlého chodníku u vchodu do baráku v ulici za poštou 9.je to už 3 roky,co jsem dával podnět,ale bez jakého řešeni či odpovědi.V domě se nachází imobilní člověk a věřte,že není nic příjemného zustat uprostřed jezera..kompetentní osoba z TSK,jmenovitě pan Hauer dělá mrtvého brouka nebo se vymlouvá na finance,což mě jako osobu vubec nezajíma..Budu doufat,že se konečně dožádáme opravy a v příloze zasílám fotodokumentaci.S pozdravem M. K.

Řešení:

Požadavek na opravu chodníku byl opět předán TSK a.s.

Nejnovější podněty

Strašnice
Chybějící petlice na vratkách, ul. Sečská
Datum vytvoření: 05.11.2018
Stav: Přijato
Strašnice
Nesvítící pouliční lampa, ul. Na Úseku
Datum vytvoření: 04.11.2018
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Nepořezané stromy, ul- Na Úseku
Datum vytvoření: 02.11.2018
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Nakloněný strom, ul. U Hranic
Datum vytvoření: 31.10.2018
Stav: Přijato
Strašnice
Odstavená Felicie, V Předpolí 15
Datum vytvoření: 30.10.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškozená lavička v ul. V Olšinách
Datum vytvoření: 29.10.2018
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Poškozená houpačka, ul. Nučická
Datum vytvoření: 26.10.2018
Stav: Přijato
Strašnice
Uvolněné sedlo na houpačce, ul. Světická
Datum vytvoření: 22.10.2018
Stav: Řeší se
Strašnice
Znečištění chodníku, ul. U Nových vil
Datum vytvoření: 22.10.2018
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 23První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední