Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » poškozený městský mobiliář » Detaily MMS
  

Chybějící dvířka u knihovničky v parku Malinová – Chrpová

Datum vytvoření:

03.09.2018

Adresa:

Chrpová

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Štiková

Kategorie:

poškozený městský mobiliář

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Dobrý den,
když jsem tento víkend dával nějaké své vyřazené knihy do knihovničky v parku Malinová – Chrpová, tak jsem si všiml, že jí chybí dvířka.


S pozdravem
F. H.

Řešení:

Knihobudka byla opravena.

Nejnovější podněty

Záběhlice
nesvítí lampa v ul. Jahodová
Datum vytvoření: 11.11.2018
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Kaluž před ZŠ Břečťanová
Datum vytvoření: 09.11.2018
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Přeplněná nádoba na plasty, ul. Hvozdíková
Datum vytvoření: 23.10.2018
Stav: Přijato
Záběhlice
Rozbitá branka hřiště v ul. Chrpová
Datum vytvoření: 22.10.2018
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Neporadek u popelnic Narcisova 6
Datum vytvoření: 19.10.2018
Stav: Přijato
Záběhlice
Znečištěná vozovka, ul. Ostružinová
Datum vytvoření: 18.10.2018
Stav: Přijato
Záběhlice
opakující špatné parkování ul. Mikanova
Datum vytvoření: 12.10.2018
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškozená dlažba v zeleni ul. Jahodová
Datum vytvoření: 14.10.2018
Stav: Přijato
Záběhlice
Nepořádek u popelnic Ostružinová 3
Datum vytvoření: 13.10.2018
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 15První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední