Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na dětském hřišti či sportovišti » Detaily MMS
  

Rozbitý mechanismus u výtahu na písek, ul. Tulipánová

Datum vytvoření:

02.09.2018

Adresa:

Hřiště u Tulipánové ulice

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Uher

Kategorie:

závada na dětském hřišti či sportovišti

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Upadlý/uražený kovový držák u druhého výtahu na dětském hřišti.

Řešení:

Poškozenou část herního prvku opravíme. Děkujeme za upozornění.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Poškozený herní prvek u Hamerského rybníka
Datum vytvoření: 12.09.2018
Stav: Řeší se
Záběhlice
Propadlá vozovka v Malinové
Datum vytvoření: 12.09.2018
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Chybějící dvířka u knihovničky v parku Malinová – Chrpová
Datum vytvoření: 03.09.2018
Stav: Přijato
Záběhlice
Bezdomovci v ul. Mikanova
Datum vytvoření: 27.08.2018
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Odstavené vozidlo v ul. Mikanova
Datum vytvoření: 27.08.2018
Stav: Řeší se
Záběhlice
Poškozený herní prvek, ul. Jasmínová
Datum vytvoření: 24.08.2018
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Odstavený automobil, ul. Malinová
Datum vytvoření: 23.08.2018
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
nedopalky v parku u domu
Datum vytvoření: 23.08.2018
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Znečištění v zeleni, ul. Třezalková
Datum vytvoření: 23.08.2018
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 14První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední