Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

napadené keře v oblasti Skalka

Datum vytvoření:

02.08.2018

Adresa:

Skalka

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Štiková

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den,

chtěla bych upozornit na rychle se šířící "nákazu" keřů kolem úzkých chodníčků na veřejném prostranství - východ z metra Skalka směr Medi-centrum Skalka v ulici Nedvězské č. 2223/29). Zpočátku to vypadalo, že listnatý keř je potažen pouze pavučinou. Po týdnu se tato "pavučina" však rozšířila na další keře včetně tisů. Když jsem stáhla kousek pavučiny, zjistila jsem, že jsou v ní cca 1 cm žlutohnědé housenky.
Keře jsou již hnědé, dle mého názoru odumírají.

Předem děkuji za kladné vyřízení.
S pozdravem T.

Řešení:

Dobrý den,
Děkujeme za Váš podnět.
Dne 2.8. byl proveden plošný postřik keřů v lokalitě mezi metrem Skalka a ulicí Nedvězská.
S ohledem na vývoj populace housenek budeme postřik v případě nutnosti opakovat.
S pozdravem
Tereza Štiková

Nejnovější podněty

Strašnice
Přeplněné nádoby na tříděný odpad, ul. Nad Primaskou
Datum vytvoření: 10.12.2018
Stav: Přijato
Strašnice
Nefunkční lampy v ulici Dětská
Datum vytvoření: 10.12.2018
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Poškozený příčný práh v ul. Olešská
Datum vytvoření: 28.11.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškozený příčný práh při ul. Na Padesátém
Datum vytvoření: 28.11.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškozený chodník, ul. Bečvářova
Datum vytvoření: 27.11.2018
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Úklid, od zastávky autobusu Strašnická k minigolfu Gutovka
Datum vytvoření: 26.11.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Chybějící petlice na vratkách, ul. Sečská
Datum vytvoření: 05.11.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nesvítící pouliční lampa, ul. Na Úseku
Datum vytvoření: 04.11.2018
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Nepořezané stromy, ul- Na Úseku
Datum vytvoření: 02.11.2018
Stav: Předáno jinam
Strana 1 z 23První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední