Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Podnikatelské nádoby na vozovce, ul. Kodaňská

Datum vytvoření:

01.08.2018

Adresa:

Kodaňská

Stav:

Řeší se

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dobrý den, na rohu ulic Slovinská a Kodaňská se objevily dvě nádoby na komunální odpad restaurací které jsou naproti. Je to normální? To si může každý umístit nádoby kam chce? Z nádob se line neuvěřitelný zápach.

Řešení:

Uživatelům sběrných nádob byl zaslán požadavek k jejich odstranění z pozemku pozemní komunikace.

Nejnovější podněty

Vršovice
Skládka v ul. Přípotoční
Datum vytvoření: 17.12.2018
Stav: Řeší se
Vršovice
Nevyvezený papír v ul. Konopišťská
Datum vytvoření: 03.12.2018
Stav: Vyřešeno
Vršovice
zastavka Slavia smer centrum
Datum vytvoření: 30.11.2018
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Poničený chodník Ruská 710/80
Datum vytvoření: 27.11.2018
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Skládka u separace, v ul. Oblouková
Datum vytvoření: 19.11.2018
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Přeplněné nádoby na tříděný odpad, ul. Moskevská
Datum vytvoření: 14.11.2018
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Chybějící petlice na vratech, ul. Bajkalská
Datum vytvoření: 07.11.2018
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Poškozený herní prvek, ul. Kavkazská
Datum vytvoření: 02.11.2018
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Přeplněná nádoba na tříděný odpad, ul. Minská
Datum vytvoření: 31.10.2018
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 19První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední