Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Přemnožení holubů na zastávce v ul. Topolová.

Datum vytvoření:

31.07.2018

Adresa:

na zastávce Centrum Zahradní město směrem na Skalku,

Stav:

Přijato

Řešitel:

Kratochvíl

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

na zastávce a v okolí se vyskytuje vetší množství holubů
výskyt potkana v okrasných čtvercových betonových květináčích
za toto zastávkou za obchodním centrem CÍL

Nejnovější podněty

Záběhlice
nezabezpečená cesta, ul. Práčská
Datum vytvoření: 13.08.2018
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Zlomená větev, ul. Hvozdíková
Datum vytvoření: 16.08.2018
Stav: Přijato
Záběhlice
Dětské hřiště v parku Chrpová
Datum vytvoření: 01.08.2018
Stav: Řeší se
Záběhlice
Poškozené pískoviště, ul. Jasmínová
Datum vytvoření: 24.07.2018
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Výtluky Bramboříková
Datum vytvoření: 20.07.2018
Stav: Přijato
Záběhlice
Ponechání suti po výkopových pracích
Datum vytvoření: 17.07.2018
Stav: Přijato
Záběhlice
nelegální ohniště v zeleni u dopravního hřiště
Datum vytvoření: 13.07.2018
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Přeplněná nádoba na kovy, ul. Topolová
Datum vytvoření: 13.07.2018
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Chybějící houpačka, ul. Malinová
Datum vytvoření: 13.07.2018
Stav: Řeší se
Strana 1 z 14První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední