Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » autovraky » Detaily MMS
  

Autovrak v ulici Mrštíkova

Datum vytvoření:

27.07.2018

Adresa:

Mrštíkova, Praha 10, Strašnice, naproti domu č.p. 558

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

autovraky

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Auto značky SEAT zde stojí už minimálně dva roky, nyní ho okupují bezdomovci.

Řešení:

Vozidlo tov. zn. Seat Toledo, zelené barvy, bez RZ, zaparkované na poz. komunikaci Mrštíkova před č. p. 558/47 Praha 10 nebylo silničním správním úřadem vyhodnoceno jako vrak dle příslušného zákona o pozemních komunikací.
V současné době neexistují zákonné důvody k odstranění osobního vozidla z pozemku místní komunikace.

Prověření přebývajících osob bylo opakovaně bylo předáno na místní oddělení městské policie.

Nejnovější podněty

Strašnice
Odložený odpad v ulici Čestlická
Datum vytvoření: 15.08.2018
Stav: Řeší se
Strašnice
Díra v silnici U Trati x Kruhová
Datum vytvoření: 13.08.2018
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Hřiště Nosická
Datum vytvoření: 11.08.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Neudržovaná zeleň
Datum vytvoření: 09.08.2018
Stav: Přijato
Strašnice
Vrak v ulici Přetlucká
Datum vytvoření: 03.08.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
napadené keře v oblasti Skalka
Datum vytvoření: 02.08.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění na hřišti, ul. V Úžlabině
Datum vytvoření: 24.07.2018
Stav: Řeší se
Strašnice
Bezdomovec usídlený mezi bytovými domy
Datum vytvoření: 22.07.2018
Stav: Přijato
Strašnice
Praha 10
Datum vytvoření: 10.07.2018
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 20První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední