Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na dětském hřišti či sportovišti » Detaily MMS
  

Poškozené pískoviště, ul. Jasmínová

Datum vytvoření:

24.07.2018

Adresa:

Jasmínová

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Uher

Kategorie:

závada na dětském hřišti či sportovišti

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Dobrý den, prosim o opravu dřevěného rámu pískoviště a doplnění pisku na hřišti pod Logopedickou skolkou na Zahradním městě asi ulice Jasmínová. Děkuji a s pozdravem R. K.
U spod jsou uhnile a deti by se o ne mohly zranit.

Řešení:

Pískoviště bylo opraveno a písek doplněn. Děkujeme za podnět.


Nejnovější podněty

Záběhlice
Propadlá zem pred Záběhlickou školou
Datum vytvoření: 03.12.2018
Stav: Přijato
Záběhlice
Poničená dvířka dětského hřiště, ul. Bramboříková
Datum vytvoření: 30.11.2018
Stav: Přijato
Záběhlice
Přeplněné kontejnery na tříděný odpad, ul. Olešská
Datum vytvoření: 26.11.2018
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškozená kaplička Sv. Antoníčka
Datum vytvoření: 24.11.2018
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Přeplněné kontejnery na tříděný odpad, ul. Jasmínová
Datum vytvoření: 24.11.2018
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
nesvítí lampa v ul. Jahodová
Datum vytvoření: 11.11.2018
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Kaluž před ZŠ Břečťanová
Datum vytvoření: 09.11.2018
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Přeplněná nádoba na plasty, ul. Hvozdíková
Datum vytvoření: 23.10.2018
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Rozbitá branka hřiště v ul. Chrpová
Datum vytvoření: 22.10.2018
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 15První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední