Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na dětském hřišti či sportovišti » Detaily MMS
  

Znečištění na hřišti, ul. V Úžlabině

Datum vytvoření:

24.07.2018

Adresa:

V Úžlabině

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Uher

Kategorie:

závada na dětském hřišti či sportovišti

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobry den , posilam fotku hriste v Uzlabine, ktere ocividne pouzivaji bezdomovci. Je zde vsude spousta odpadku. S pozdravem K.

Řešení:

Černá skládka bude odklizena. Děkujeme za podnět.

Nejnovější podněty

Strašnice
Přeplněné nádoby na tříděný odpad, ul. Nad Primaskou
Datum vytvoření: 10.12.2018
Stav: Přijato
Strašnice
Nefunkční lampy v ulici Dětská
Datum vytvoření: 10.12.2018
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Poškozený příčný práh v ul. Olešská
Datum vytvoření: 28.11.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškozený příčný práh při ul. Na Padesátém
Datum vytvoření: 28.11.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškozený chodník, ul. Bečvářova
Datum vytvoření: 27.11.2018
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Úklid, od zastávky autobusu Strašnická k minigolfu Gutovka
Datum vytvoření: 26.11.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Chybějící petlice na vratkách, ul. Sečská
Datum vytvoření: 05.11.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nesvítící pouliční lampa, ul. Na Úseku
Datum vytvoření: 04.11.2018
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Nepořezané stromy, ul- Na Úseku
Datum vytvoření: 02.11.2018
Stav: Předáno jinam
Strana 1 z 23První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední