Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

Neposekaná tráva, ul. Moskevská

Datum vytvoření:

07.07.2018

Adresa:

Moskevská

Stav:

Přijato

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Neposekaná tráva na pozemku mezi ulicemi Moskevska - Krymska. Celá oblast a okoli nesečená od počátku roku. Křoví zasahuje do zastávky "Ruská" Foto v příloze.

Nejnovější podněty

Vršovice
vyhozené dvojlůžko, 28. pluku
Datum vytvoření: 29.06.2018
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Vraky v ul. Baškirská
Datum vytvoření: 26.06.2018
Stav: Přijato
Vršovice
Dětské hřiště v ul. Dukelská
Datum vytvoření: 25.06.2018
Stav: Řeší se
Vršovice
Zbytky zdiva na chodníku, ul. V Předpolí
Datum vytvoření: 24.06.2018
Stav: Přijato
Vršovice
vyhozené dvojlůžko, 28. pluku
Datum vytvoření: 11.06.2018
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Znečištění chodníku v ul. Moskevská
Datum vytvoření: 11.06.2018
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Nečistoty na lavičkách v ul. Moskevská
Datum vytvoření: 08.06.2018
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Závady na hřišti Dukelská
Datum vytvoření: 08.06.2018
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Přeplněné nádoby, ul. Litevská
Datum vytvoření: 03.06.2018
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 20První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední