Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

Neposekaná tráva u Počernické ulice

Datum vytvoření:

08.07.2018

Adresa:

Počernická ulice (směr výjezd do Vinohradské, blízko billboardů)

Stav:

Přijato

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Neposekaná tráva na soukromém pozemku u Počernické ulice.

Nejnovější podněty

Strašnice
Praha 10
Datum vytvoření: 10.07.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Odpady u nádob tříděného sběru v ul. Na Hroudě
Datum vytvoření: 05.07.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
rámusící poklop na telekomunikační šachtě, ul. Černokostelecká
Datum vytvoření: 25.06.2018
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Stále neposekaná tráva, ul. Klučovská
Datum vytvoření: 20.06.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Pohozené matrace, ul. Štěchovická
Datum vytvoření: 20.06.2018
Stav: Přijato
Strašnice
Znečištění v ulici Pod Altánem
Datum vytvoření: 19.06.2018
Stav: Přijato
Strašnice
Znečištění u nádob na tříděný odpad v ul. Černokostelekcá
Datum vytvoření: 18.06.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nepořádek u nádob na tříděný odpad v ul. Na Hroudě
Datum vytvoření: 17.06.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Neposekaná tráva, ul. Klučovská
Datum vytvoření: 11.06.2018
Stav: Řeší se
Strana 1 z 21První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední