Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

vyhozené dvojlůžko, 28. pluku

Datum vytvoření:

29.06.2018

Adresa:

28.pluku 43/544 zadní vchod Vršovice

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dobrý den, dne 11.6.2018 jsem Vám sem hlásil dvojlůžko , za domem 28.pluku 43. Dnes dostala paní Prokopičová z našeho domu odpověd od pana Kaštovskýho, že to není váš problém, ale problém majitele domu. Já jsem předseda BD Domus, který je majitelem domu.Prostor na kterém je to dvojlůžko v žádném případě není součástí domu, takže si myslím, že je to problém MČ Phy 10. Lukeš 606633087

Řešení:

Odložené dvoujlůžko se nachází v předprostoru zadního vchodu bytového domu. Je tedy na vlastníkovi objektu, jak s odloženou věcí dále naloží.
MČ z veřejných prostředků nemůže nechávat odvážet věci (odpady) situované v místech, které evidentně byly vybudovány za účelem užívání soukromého objektu.

Nejnovější podněty

Vršovice
Přeplněné nádoby na tříděný odpad, ul. Moskevská
Datum vytvoření: 14.11.2018
Stav: Přijato
Vršovice
Chybějící petlice na vratech, ul. Bajkalská
Datum vytvoření: 07.11.2018
Stav: Přijato
Vršovice
Poškozený herní prvek, ul. Kavkazská
Datum vytvoření: 02.11.2018
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Přeplněná nádoba na tříděný odpad, ul. Minská
Datum vytvoření: 31.10.2018
Stav: Přijato
Vršovice
Nefunkční lampa veřejného osvětlení, ul. Omská
Datum vytvoření: 25.10.2018
Stav: Přijato
Vršovice
chybějící poklop kanálu, ul. Holandská
Datum vytvoření: 24.10.2018
Stav: Přijato
Vršovice
Závada na lezecké stěně hřiště v ul. 28. pluku
Datum vytvoření: 20.10.2018
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Vytržený sloupek, ul. Moskevská
Datum vytvoření: 18.10.2018
Stav: Vyřešeno
Vršovice
poškozené pítko, ul. Moskevská
Datum vytvoření: 12.10.2018
Stav: Řeší se
Strana 1 z 20První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední