Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na dětském hřišti či sportovišti » Detaily MMS
  

Poškozené obložení pískoviště, ul. Gollova

Datum vytvoření:

26.06.2018

Adresa:

Gollova

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Uher

Kategorie:

závada na dětském hřišti či sportovišti

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Dobry den, znicené prkno které lemuje hriste - shnilé, lezou z nej trisky. Dekuji, D.

Řešení:

Shnilá prkna budou vyměněna. Děkuji za podnět.

Nejnovější podněty

Malešice
Odpadky v parčíku, ul. Pobořská
Datum vytvoření: 15.11.2018
Stav: Přijato
Malešice
dvě díry v nájezdu z Jižní spojky na Průmyslovou ul.
Datum vytvoření: 26.10.2018
Stav: Předáno jinam
Malešice
Nástrahy na psy
Datum vytvoření: 22.10.2018
Stav: Předáno jinam
Malešice
Parkování na nedávno revitalizovaném místě, ul. Tuchorazská
Datum vytvoření: 08.10.2018
Stav: Řeší se
Malešice
Díra na silnici, ul. Počernická
Datum vytvoření: 21.09.2018
Stav: Přijato
Malešice
Nezajištěná údržba zeleně, ul. Dřevčická
Datum vytvoření: 23.08.2018
Stav: Vyřešeno
Malešice
Skládky odpadků v Malešickém lesíku
Datum vytvoření: 18.08.2018
Stav: Vyřešeno
Malešice
Znečištění sportoviště, ul. U Krbu
Datum vytvoření: 09.06.2018
Stav: Vyřešeno
Malešice
Větve zasahující do chodníku, ul. Heldova
Datum vytvoření: 25.05.2018
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 7První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  Další   Poslední